New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
New
Christmas Delicacies
Café-Tasse Christmas Bar Pecan Nut, Salt & Cookie 85 g
65 kr
765 kr / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Tchibo Gold Selection Crema Instant Coffee 180 g
84 kr
105 kr
467 kr / kg
In stock
Special offer
Natural Instant Coffee
Gevalia Mellanrost Gold Instant Coffee 200 g
103 kr
129 kr
515 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g Coffee Beans
199 kr
249 kr
796 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g Coffee Beans
191 kr
239 kr
764 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g Coffee Beans
207 kr
259 kr
828 kr / kg
In stock