New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Makea Coffee La Soledad Colombia Bourbon 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi 100% Arabica Nespresso-Compatible Coffee Capsules 15 pcs
39 kr
49 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Amabile Nespresso-Compatible Coffee Capsules 15 pcs
39 kr
49 kr
3 kr / pc
In stock
New
Maison Routin 1883 Flavoured Syrups
Maison Routin 1883 Gingerbread Syrup 1000 ml
215 kr
215 kr / l
In stock
New
Tea Cups & Mugs
Bredemeijer Xilin Cast Iron Tea Cups 100 ml, 2 pcs, Aubergine
185 kr
93 kr / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Passalacqua Elmir Nespresso-Compatible Coffee Capsules 100 pcs
431 kr
539 kr
4 kr / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Passalacqua Habanera Nespresso-Compatible Coffee Capsules 25 pcs
164 kr
205 kr
7 kr / pc
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Espoon Kahvipaahtimo Finca Los Nogales Orange Bourbon 200 g Coffee Beans
228 kr
285 kr
1 140 kr / kg
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Amabile Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi 100% Arabica Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Decaffeinato Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
Nespresso Compatible Coffee Capsules
Caffè Boasi Intenso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Gran Caffè E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
119 kr
149 kr
2 kr / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Riserva Speciale E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Super Crema E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
119 kr
149 kr
2 kr / pc
In stock
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Poker Decaffeinato E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Caffè Boasi Bio Organic Coffee 500 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
344 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Caffè Delicato Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g Tin
52 kr
65 kr
208 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g Coffee Beans
191 kr
239 kr
764 kr / kg
In stock