New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
Special offer
Flavoured Instant Coffee
Little's Decaf Rich Hazelnut Instant Coffee 50 g
68 kr
85 kr
1 360 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g Coffee Beans
164 kr
205 kr
820 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa Ethiopia 74158 200 g Coffee Beans
132 kr
165 kr
660 kr / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa PerHon Espresso 200 g Coffee Beans
103 kr
129 kr
515 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g Coffee Beans
140 kr
175 kr
700 kr / kg
In stock
Special offer
Flavoured Instant Coffee
Little's Glazed Cinnamon Flavoured Instant Coffee 50 g
76 kr
95 kr
1 520 kr / kg
In stock