Coffee

Filter products
Special offers 628 Top sellers
Special offer Crema French Roast 250 g Coffee Beans

Crema French Roast 250 g Coffee Beans

95 kr 119 kr 380 kr / kg
In stock
Special offer Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 250 g Coffee Beans

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Bialetti Perfetto Moka Cioccolato Flavoured Ground Coffee 250 g
Special offer Gringo Nordic The Sleepy Gringo Decaf 250 g Coffee Beans
Special offer Bergstrands Moomintroll Wild Blueberry Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Trung Nguyen Creative 3 Ground Vietnamese Coffee 250g
Special offer Crema Espresso 250 g Coffee Beans

Crema Espresso 250 g Coffee Beans

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 500 g Coffee Beans

Crema Brazil 500 g Coffee Beans

156 kr 195 kr 312 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g Ground Coffee

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g Ground Coffee

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Beanies Christmas Variety Pack 10 Flavoured Instant Coffee Sticks
Special offer Bialetti Perfetto Moka Intenso Ground Coffee 250 g

Bialetti Perfetto Moka Intenso Ground Coffee 250 g

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Trung Nguyen G7 Gourmet Instant Coffee 3 in 1, 20 Sachets
Special offer Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 250 g Coffee Beans

95 kr 119 kr 380 kr / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 500 g Coffee Beans

191 kr 239 kr 382 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mamma Lucia ESE Espresso Pods 150 pcs

Lucaffé Mamma Lucia ESE Espresso Pods 150 pcs

399 kr 499 kr 3 kr / pc
In stock
Special offer Passalacqua Cremador 1 kg Coffee Beans

Passalacqua Cremador 1 kg Coffee Beans

303 kr 379 kr 303 kr / kg
In stock
Special offer Mokaflor Rossa 1 kg Coffee Beans

Mokaflor Rossa 1 kg Coffee Beans

279 kr 349 kr 279 kr / kg
In stock
Special offer Bergstrands Salted Caramel Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Trung Nguyen Creative 5 Ground Vietnamese Coffee 250 g

Trung Nguyen Creative 5 Ground Vietnamese Coffee 250 g

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Trung Nguyen Creative 2 Ground Vietnamese Coffee 250 g
Special offer Johan & Nyström Fika 500 g Coffee Beans

Johan & Nyström Fika 500 g Coffee Beans

164 kr 205 kr 328 kr / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans

Crema Royalty Blend 500 g Coffee Beans

172 kr 215 kr 344 kr / kg
In stock
Special offer Pera Dolce Aroma 1 kg Coffee Beans

Pera Dolce Aroma 1 kg Coffee Beans

172 kr 215 kr 172 kr / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g coffee beans

Johan & Nyström Espresso La Bomba 500 g coffee beans

156 kr 195 kr 312 kr / kg
In stock
Special offer Passalacqua Cremador 250 g Ground Coffee for Moka Pot
Special offer Mount Hagen Decaffeinated Instant Coffee 100 g Jar

Mount Hagen Decaffeinated Instant Coffee 100 g Jar

84 kr 105 kr 840 kr / kg
In stock
Special offer Bialetti Caffè Macinato Tiramisù Flavoured Ground Coffee 250 g
Special offer Bergstrands Snufkin Hazelnut Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g Coffee Beans

Johan & Nyström Sweet Serenity 250 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg Coffee Beans

Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg Coffee Beans

191 kr 239 kr 191 kr / kg
In stock
Special offer Bialetti Perfetto Moka Vaniglia Flavoured Ground Coffee 250 g
Special offer Trung Nguyen Premium Blend Ground Vietnamese Coffee 425 g Can
Special offer Gringo Nordic Daily Brew 500 g Coffee Beans

Gringo Nordic Daily Brew 500 g Coffee Beans

164 kr 205 kr 328 kr / kg
In stock
Special offer Little's Colombian Premium Instant Coffee 50 g

Little's Colombian Premium Instant Coffee 50 g

68 kr 85 kr 1 360 kr / kg
In stock
Special offer Davidoff Rich Aroma Instant Coffee 100 g

Davidoff Rich Aroma Instant Coffee 100 g

76 kr 95 kr 760 kr / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 1 kg Coffee Beans

327 kr 409 kr 327 kr / kg
In stock
Special offer Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans

Crema India Monsooned Malabar 500 g Coffee Beans

172 kr 215 kr 344 kr / kg
In stock
Special offer Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans

Crema Ethiopia Sidamo 1 kg Coffee Beans

343 kr 429 kr 343 kr / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 1 kg Coffee Beans

Crema Espresso 1 kg Coffee Beans

295 kr 369 kr 295 kr / kg
In stock
Special offer Crema Brazil 1 kg Coffee Beans

Crema Brazil 1 kg Coffee Beans

303 kr 379 kr 303 kr / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 500 g Coffee Beans

Crema House Blend 500 g Coffee Beans

164 kr 205 kr 328 kr / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g coffee beans

Johan & Nyström Bourbon Jungle 500 g coffee beans

156 kr 195 kr 312 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 250 g Ground Coffee

Lucaffé Decaffeinato 250 g Ground Coffee

119 kr 149 kr 476 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Classic 250 g coffee beans

Lucaffé Classic 250 g coffee beans

95 kr 119 kr 380 kr / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic Sumatra Ketiara Gayo Organic 250 g Coffee Beans

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 247 kr (regular price 309 kr).