Jul

Toppsäljare Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

429 kr 1 192 kr / kg
I lager
Erbjudande Kaffekapselkalendern

Kaffekapselkalendern

321 kr 429 kr 13 kr / st
I lager
Erbjudande Clipper Organic Marrakesh Markets Mint Infusion 20 tepåsar
Erbjudande Tejulkalender

Tejulkalender

321 kr 429 kr 13 kr / st
I lager
Erbjudande Clipper Organic Rooibos & Cinnamon Infusion, 20 tepåsar
Toppsäljare Te-julkalender 2026 -  24 x 15 g

Te-julkalender 2026 - 24 x 15 g

319 kr 886 kr / kg
I lager
Monin Gingerbread smaksirap 700 ml

Monin Gingerbread smaksirap 700 ml

175 kr 250 kr / l
I lager
Nytt Beanies-snabbkaffe julkalender 2026

Beanies-snabbkaffe julkalender 2026

539 kr 2 867 kr / kg
I lager
Nytt Barú Winter Spice chokladdryckspulver 250 g
Nytt Haupt Lakrits adventskalender 2026

Haupt Lakrits adventskalender 2026

429 kr 1 114 kr / kg
I lager
Nytt Café-Tasse chokladjulkalender 214 g

Café-Tasse chokladjulkalender 214 g

309 kr 1 444 kr / kg
I lager
Nytt Teministeriet te-adventskalender 4 x 25 g

Teministeriet te-adventskalender 4 x 25 g

269 kr 2 690 kr / kg
I lager
Nytt Teministeriet Mumin-teadventskalender 4 x 22,5 g
Nytt Beanies Mince Pie smaksatt snabbkaffe 50 g

Beanies Mince Pie smaksatt snabbkaffe 50 g

69 kr 1 380 kr / kg
I lager
Nytt Blossa Pumpkin Spice Glögg 0,5% 0,75 l

Blossa Pumpkin Spice Glögg 0,5% 0,75 l

85 kr 113 kr / l
I lager
Nytt Maison Routin 1883 Gingerbread syrup 1000 ml
Nytt English Tea Shop tejulkalender, 25 tepåsar
Nytt Café-Tasse mjölkchoklad & speculooskex 45 g
Monin Cinnamon smaksirap 250 ml

Monin Cinnamon smaksirap 250 ml

95 kr 380 kr / l
I lager
Monin Cinnamon smaksirap 700 ml

Monin Cinnamon smaksirap 700 ml

175 kr 250 kr / l
I lager
Toppsäljare Crema Black Tea Winter Wonderland 100 g

Crema Black Tea Winter Wonderland 100 g

95 kr 950 kr / kg
I lager
Toppsäljare Barú Marshmallows mörk choklad, havssalt & kola 120 g
Toppsäljare Teapigs Chai Tea 15 tepåsar

Teapigs Chai Tea 15 tepåsar

85 kr 6 kr / st
I lager
Burg smaksatt kaffe, kanel 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, kanel 250 g malet

95 kr 380 kr / kg
I lager
Barú Marshmallows mjölkchoklad 120 g

Barú Marshmallows mjölkchoklad 120 g

95 kr 792 kr / kg
I lager
Crema Black Tea Classic Chai 85 g

Crema Black Tea Classic Chai 85 g

85 kr 1 000 kr / kg
I lager
Modo Chai syrup 750 ml

Modo Chai syrup 750 ml

159 kr 212 kr / l
I lager
Monin Winter Spice smaksirap 700 ml

Monin Winter Spice smaksirap 700 ml

185 kr 264 kr / l
I lager

Jul

Julen smyger sig på och det är snart dags att öppna den första luckan i adventskalendern. Hos oss kan du hitta t.ex. julkalendrar med kaffe- och tetema, julkaffe, julte, chokladgodis, lakrits och mycket som blir perfekta julklappar. Kolla in produktutbudet med jultema!

I Jul-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Burg, Beanies och Monin. De mest populära produkterna just nu är Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g och Beanies Christmas Variety Pack smaksatt snabbkaffe, 10 portionsförpackningar. Nu på kampanj Kaffekapselkalendern, till priset 321 kr (normalpris 429 kr).
Jul