Färdiga drycker

Mode Cold Brew -kaffekoncentrat 500 ml

Mode Cold Brew -kaffekoncentrat 500 ml

95 kr 190 kr / l
I lager
Erbjudande Paulig FTO Cold Brew kallbryggt kaffekoncentrat 1 l

Paulig FTO Cold Brew kallbryggt kaffekoncentrat 1 l

141 kr 185 kr 141 kr / l
I lager
Jimmy's Original iskaffe 250 ml

Jimmy's Original iskaffe 250 ml

29 kr 116 kr / l
I lager
Jimmy's Caramel iskaffe 250 ml

Jimmy's Caramel iskaffe 250 ml

29 kr 116 kr / l
I lager
Jimmy's Strong iskaffe 250 ml

Jimmy's Strong iskaffe 250 ml

29 kr 116 kr / l
I lager

Färdiga drycker

I Färdiga drycker-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Mode Cold Brew, Löfbergs och Paulig. De mest populära produkterna just nu är Mode Cold Brew -kaffekoncentrat 500 ml och Löfbergs Cold Brew ekologiskt kaffe 1 l. Nu på kampanj Paulig FTO Cold Brew kallbryggt kaffekoncentrat 1 l, till priset 141 kr (normalpris 185 kr).