Kaffe

Filtrera produkter
Erbjudanden 623 Mest populära
Paulig Café Sydney 450 g kaffebönor

Paulig Café Sydney 450 g kaffebönor

159 kr 353 kr / kg
Obekräftad
Starbucks Pike Place Roast 200 g kaffebönor

Starbucks Pike Place Roast 200 g kaffebönor

119 kr 595 kr / kg
Obekräftad
Lucaffé Colombia 500 g kaffebönor

Lucaffé Colombia 500 g kaffebönor

249 kr 498 kr / kg
Obekräftad
Beanies Caramel Popcorn smaksatt snabbkaffe 50 g

Beanies Caramel Popcorn smaksatt snabbkaffe 50 g

75 kr 1 500 kr / kg
Obekräftad
illy Intenso ESE espresso kaffepods 18 st

illy Intenso ESE espresso kaffepods 18 st

175 kr 10 kr / st
Obekräftad
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

409 kr 409 kr / kg
2-4 veckor
Miscela d'Oro Espresso 250 g malet kaffe i burk

Miscela d'Oro Espresso 250 g malet kaffe i burk

119 kr 476 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Nero 250 g kaffebönor

Mokaflor Nero 250 g kaffebönor

105 kr 420 kr / kg
Obekräftad
Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebönor

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebönor

139 kr 632 kr / kg
Obekräftad
Slow Forest Medium Roast 1 kg kaffebönor

Slow Forest Medium Roast 1 kg kaffebönor

359 kr 359 kr / kg
Obekräftad
Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebönor

Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebönor

359 kr 359 kr / kg
Obekräftad
Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebönor

Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebönor

359 kr 359 kr / kg
Obekräftad
Eduscho Café Special snabbkaffe 500 g

Eduscho Café Special snabbkaffe 500 g

159 kr 318 kr / kg
Obekräftad
Nescafé Iced snabbkaffe 95 g

Nescafé Iced snabbkaffe 95 g

95 kr 1 000 kr / kg
Obekräftad
Beanies Easter Cream smaksatt snabbkaffe 50 g

Beanies Easter Cream smaksatt snabbkaffe 50 g

75 kr 1 500 kr / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebönor

145 kr 290 kr / kg
Obekräftad
Minges Klassisch 500 g bryggmalet kaffe

Minges Klassisch 500 g bryggmalet kaffe

105 kr 210 kr / kg
Obekräftad
Starbucks Veranda Blend 200 g bryggmalet

Starbucks Veranda Blend 200 g bryggmalet

129 kr 645 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 1 kg kaffebönor

Mokaflor Chiaroscuro Kenya AA 1 kg kaffebönor

579 kr 579 kr / kg
Obekräftad
Pera CremaBar E.S.E. espresso pods 18 st.

Pera CremaBar E.S.E. espresso pods 18 st.

95 kr 5 kr / st
Obekräftad
Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g malet kaffe

Dallmayr Prodomo Naturmild 500 g malet kaffe

149 kr 298 kr / kg
Obekräftad
Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebönor

Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebönor

105 kr 525 kr / kg
Obekräftad
Mokambo Oro 1 kg kaffebönor

Mokambo Oro 1 kg kaffebönor

369 kr 369 kr / kg
Obekräftad
Mokambo Rossa 1 kg kaffebönor

Mokambo Rossa 1 kg kaffebönor

309 kr 309 kr / kg
Obekräftad

Kaffe

Köp ditt kaffe online från Crema, med ett brett sortiment av kaffebönor. Vi har många kaffen från hela världen, både espresso- och bryggkaffen. I vårt sortiment hittar du italienska espresson, kaffen från smårosterier, ekologiska kaffen och förstås Cremas eget kaffesortiment. Vid behov maler vi kaffebönorna till valbar malningsgrad. På så sätt kan du alltid beställa nymalet kaffe hos oss!

I Kaffe-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Pera och Passalacqua. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Pera Super Crema 1 kg kaffebönor. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 247 kr (normalpris 309 kr).