Espressokaffebönor

Filtrera produkter
Erbjudanden 163 Mest populära
Erbjudande illy Classico 250 g kaffebönor

illy Classico 250 g kaffebönor

103 kr 129 kr 412 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Oro 1 kg kaffebönor

MokaSirs Oro 1 kg kaffebönor

303 kr 379 kr 303 kr / kg
I lager
Erbjudande Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kaffebönor

Carraro 1927 Aroma e Gusto Intenso 1 kg kaffebönor

172 kr 215 kr 172 kr / kg
I lager
Erbjudande Espresso House Signature Brew Espresso 500 g kaffebönor
Erbjudande Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 1 kg kaffebönor
Erbjudande Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 1 kg kaffebönor
Erbjudande Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kaffebönor

Carraro 1927 Qualità Oro 500 g kaffebönor

127 kr 159 kr 254 kr / kg
I lager
Erbjudande Carraro 1927 Puro Arabica 500 g kaffebönor

Carraro 1927 Puro Arabica 500 g kaffebönor

140 kr 175 kr 280 kr / kg
I lager
Erbjudande Johan & Nyström Espresso Dark Knight 500 g kaffebönor
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Robusto 500 g kaffebönor

103 kr 129 kr 206 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Latino 500 g kaffebönor

132 kr 165 kr 264 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfria kaffebönor 500 g
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Latino 1 kg kaffebönor

255 kr 319 kr 255 kr / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Vesuvio 1 kg kaffebönor

Passalacqua Vesuvio 1 kg kaffebönor

335 kr 419 kr 335 kr / kg
I lager
Erbjudande Johan & Nyström Bob-O-Link Brazil Espresso 500 g kaffebönor
Erbjudande Dallmayr Crema d’Oro 1 kg kaffebönor

Dallmayr Crema d’Oro 1 kg kaffebönor

236 kr 295 kr 236 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g kaffebönor

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 500 g kaffebönor

215 kr 269 kr 430 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Intenso 1 kg kaffebönor

MokaSirs Intenso 1 kg kaffebönor

255 kr 319 kr 255 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebönor

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebönor

84 kr 105 kr 336 kr / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua DeUp koffeinfritt kaffe 500 g kaffebönor

Passalacqua DeUp koffeinfritt kaffe 500 g kaffebönor

207 kr 259 kr 414 kr / kg
I lager
Erbjudande Trung Nguyen Espresso Innovator 500 g vietnamesiska kaffebönor
Erbjudande Lucaffé Blucaffé 250 g kaffebönor

Lucaffé Blucaffé 250 g kaffebönor

191 kr 239 kr 764 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Decaffeinato koffeinfria kaffebönor 1 kg
Erbjudande Arcaffé Margo 1 kg

Arcaffé Margo 1 kg

255 kr 319 kr 255 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffé Roma 1 kg

Arcaffé Roma 1 kg

327 kr 409 kr 327 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebönor

Lucaffé Blucaffé 700 g kaffebönor

431 kr 539 kr 616 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Natura 1 kg kaffebönor

327 kr 409 kr 327 kr / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Espresso Fifty Sixty 250 g

Helsingfors Kafferosteri Espresso Fifty Sixty 250 g

119 kr 149 kr 476 kr / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Mexico 1 kg kaffebönor

Passalacqua Mexico 1 kg kaffebönor

367 kr 459 kr 367 kr / kg
I lager
Erbjudande Segafredo Selezione Crema 1 kg kaffebönor

Segafredo Selezione Crema 1 kg kaffebönor

215 kr 269 kr 215 kr / kg
I lager
Erbjudande Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kaffebönor

Lavazza Bourbon Intenso Vending 1 kg kaffebönor

199 kr 249 kr 199 kr / kg
I lager
Erbjudande Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kaffebönor

Lavazza Expert Gusto Forte 1 kg kaffebönor

199 kr 249 kr 199 kr / kg
I lager
Erbjudande Segafredo Intermezzo 1 kg kaffebönor

Segafredo Intermezzo 1 kg kaffebönor

172 kr 215 kr 172 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffe Elba 250 g kaffebönor

Arcaffe Elba 250 g kaffebönor

95 kr 119 kr 380 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffe Elba 1 kg kaffebönor

Arcaffe Elba 1 kg kaffebönor

327 kr 409 kr 327 kr / kg
I lager
Erbjudande ROST koffeinfri ekologisk espresso 225 g kaffebönor

ROST koffeinfri ekologisk espresso 225 g kaffebönor

103 kr 129 kr 458 kr / kg
I lager
Erbjudande illy Espresso Decaf 250 g koffeinfria kaffebönor

illy Espresso Decaf 250 g koffeinfria kaffebönor

95 kr 119 kr 380 kr / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg kaffebönor

Bialetti Caffè In Grani Nocciola 1 kg kaffebönor

236 kr 295 kr 236 kr / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Esperto Grani Classico Espresso 500 g kaffebönor
Erbjudande ROST Krafti espresso 225 g kaffebönor

ROST Krafti espresso 225 g kaffebönor

103 kr 129 kr 458 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Classic Blend 1 kg kaffebönor

Lucaffé Classic Blend 1 kg kaffebönor

319 kr 399 kr 319 kr / kg
I lager
Erbjudande Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg kaffebönor

Carraro 1927 Primo Mattino 1 kg kaffebönor

199 kr 249 kr 199 kr / kg
I lager
Erbjudande Gringo Nordic Senza koffeinfri espresso 500 g kaffebönor
Erbjudande Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 1 kg kaffebönor
Erbjudande Lucaffé Crema Caffè Bio 100 % Arabica 500 g kaffebönor
Erbjudande Carraro 1927 Puro Arabica 250 g kaffebönor

Carraro 1927 Puro Arabica 250 g kaffebönor

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager

Espressokaffebönor

Här hittar du kaffebönor som smakar bäst som espresso. Kaffena är designade för att bryggas som espresso, dvs. med tryck med en espressomaskin eller helautomatisk kaffemaskin (tex. Juras maskin), eller i en mokabryggare.

I Espressokaffebönor-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Pera och Passalacqua. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Pera Super Crema 1 kg kaffebönor. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 247 kr (normalpris 309 kr).