Coffee

Filter products
Special offers 628 Top sellers
Special offer Carraro 1927 Intenso Nespresso Compatible Coffee Capsules 50 pcs
Special offer Johan & Nyström Decaf Nap Queen 250 g Coffee Beans

Johan & Nyström Decaf Nap Queen 250 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé 100 % Arabica Instant Coffee Stick 25 pcs

Lucaffé 100 % Arabica Instant Coffee Stick 25 pcs

84 kr 105 kr 3 kr / pc
In stock
Special offer Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans

Crema 100 % Robusta 1 kg Coffee Beans

255 kr 319 kr 255 kr / kg
In stock
Special offer Dallmayr Prodomo Decaffeinated Coffee 500 g Ground

Dallmayr Prodomo Decaffeinated Coffee 500 g Ground

119 kr 149 kr 238 kr / kg
In stock
Special offer Bialetti Perfetto Moka Nocciola Flavoured Ground Coffee 250 g
Special offer Trung Nguyen Creative 4 Ground Vietnamese Coffee 250 g
Special offer Mokaflor Decaffeinato 250 g Coffee Beans

Mokaflor Decaffeinato 250 g Coffee Beans

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic Prime Brew EKO 500 g Coffee Beans

Gringo Nordic Prime Brew EKO 500 g Coffee Beans

172 kr 215 kr 344 kr / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic Rwanda Nyamurinda Red Bourbon 250 g Coffee Beans
Special offer Davidoff Espresso 57 Instant Coffee 100 g

Davidoff Espresso 57 Instant Coffee 100 g

76 kr 95 kr 760 kr / kg
In stock
Special offer Crema House Blend 1 kg Coffee Beans

Crema House Blend 1 kg Coffee Beans

303 kr 379 kr 303 kr / kg
In stock
Special offer Mount Hagen Instant Coffee Sticks, 25 x 2 g

Mount Hagen Instant Coffee Sticks, 25 x 2 g

52 kr 65 kr 2 kr / pc
In stock
Special offer Lykke UFO Uganda 250 g Coffee Beans

Lykke UFO Uganda 250 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Pulcinella E.S.E. Espresso Pods 24 pcs - Tin
Special offer Johan & Nyström Perduras FTO 500 g Organic Coffee Beans
Special offer Lykke Snövatten Peru 250 g Coffee Beans

Lykke Snövatten Peru 250 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Bergstrands Koffeinfritt Decaf Coffee 250 g Ground

Bergstrands Koffeinfritt Decaf Coffee 250 g Ground

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Beanies Decaf Very Vanilla Flavoured Instant Coffee 50 g
Special offer Burg Colombia Excelso Decaf 250 g Coffee Beans

Burg Colombia Excelso Decaf 250 g Coffee Beans

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic The Outsider Organic Italian Espresso 500 g Coffee Beans
Special offer Beanies Irish Coffee Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Irish Coffee Flavoured Instant Coffee 50 g

60 kr 75 kr 1 200 kr / kg
In stock
Special offer Davidoff Fine Aroma Instant Coffee 100 g

Davidoff Fine Aroma Instant Coffee 100 g

76 kr 95 kr 760 kr / kg
In stock
Special offer Passalacqua Alambra 250 g Ground Coffee

Passalacqua Alambra 250 g Ground Coffee

60 kr 75 kr 240 kr / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Hazelnut 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Hazelnut 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Passalacqua Harem 1 kg Coffee Beans

Passalacqua Harem 1 kg Coffee Beans

431 kr 539 kr 431 kr / kg
In stock
Special offer Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg

287 kr 359 kr 287 kr / kg
In stock
Special offer Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans

Crema Royalty Blend 1 kg Coffee Beans

327 kr 409 kr 327 kr / kg
In stock
Special offer illy Classico 250 g Ground Coffee

illy Classico 250 g Ground Coffee

103 kr 129 kr 412 kr / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Espresso Cremoso ESE Espresso Pods 150 pcs
Special offer Crema French Roast 500 g Coffee Beans

Crema French Roast 500 g Coffee Beans

172 kr 215 kr 344 kr / kg
In stock
Special offer Passalacqua Harem Ground Coffee 250 g Tin

Passalacqua Harem Ground Coffee 250 g Tin

119 kr 149 kr 476 kr / kg
In stock
Special offer MokaSirs Pregiato 1 kg coffee beans

MokaSirs Pregiato 1 kg coffee beans

287 kr 359 kr 287 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 250 g Coffee Beans

Lucaffé Decaffeinato 250 g Coffee Beans

119 kr 149 kr 476 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g Coffee Beans

Lucaffé Mr Exclusive 100 % Arabica 250 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Mount Hagen Decaf Instant Coffee Sticks, 25 x 2 g

Mount Hagen Decaf Instant Coffee Sticks, 25 x 2 g

60 kr 75 kr 2 kr / pc
In stock
Special offer Mount Hagen Instant Coffee 100 g Jar

Mount Hagen Instant Coffee 100 g Jar

76 kr 95 kr 760 kr / kg
In stock
Special offer Trung Nguyen G7 Pure Black Instant Coffee 15 x 2 g
Special offer Bialetti Perfetto Moka Caramello Flavoured Ground Coffee 250 g
Special offer Aromix Pumpkin Spice Flavoured Coffee 150 g Ground

Aromix Pumpkin Spice Flavoured Coffee 150 g Ground

60 kr 75 kr 400 kr / kg
In stock
Special offer Carraro 1927 Gran Crema Nespresso Compatible Coffee Capsules 50 pcs
Special offer Mokaflor FARM Colombia Inzà Cauca 250 g Coffee Beans

Mokaflor FARM Colombia Inzà Cauca 250 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 444 kr / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Delicious Days 250 g Coffee Beans

Johan & Nyström Delicious Days 250 g Coffee Beans

103 kr 129 kr 412 kr / kg
In stock
Special offer Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g Coffee Beans

Johan & Nyström Strawberry Fields 250 g Coffee Beans

119 kr 149 kr 476 kr / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Cremoso Coffee Beans 1 kg

Miscela d'Oro Cremoso Coffee Beans 1 kg

215 kr 269 kr 215 kr / kg
In stock

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 247 kr (regular price 309 kr).