Flavoured Coffee

Special offer Bergstrands Irish Cream Flavoured Coffee 250 g Ground Coffee
Special offer Bergstrands Moomintroll Wild Blueberry Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Bergstrands Salted Caramel Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Bergstrands Snufkin Hazelnut Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Bergstrands Moomin Stinky Salty Liquorice Flavoured Coffee 250 g Ground
Special offer Bergstrands Wiener Flavoured Coffee 250 g Ground

Bergstrands Wiener Flavoured Coffee 250 g Ground

90 kr 105 kr 360 kr / kg
In stock
Special offer Bergstrands Valencia Flavoured Coffee 250 g Ground

Bergstrands Valencia Flavoured Coffee 250 g Ground

90 kr 105 kr 360 kr / kg
In stock
Special offer Bergstrands Kärlekskaffe Flavoured Coffee 250 g Ground

Bergstrands Kärlekskaffe Flavoured Coffee 250 g Ground

102 kr 119 kr 408 kr / kg
In stock
New Beanies Mince Pie Flavoured Instant Coffee 50 g

Flavoured Coffee

Flavoured coffee is simply quality coffee combined with flavours like chocolate, vanilla or chili. The combination gives a rich, smooth and unique coffee flavour with lingering notes of the flavour. Indulge yourself with a little bit extra!

Under the Flavoured Coffee category you'll find items from popular brands like Bergstrands Kafferosteri, Bialetti and Burg. The most popular products right now are Bergstrands Irish Cream Flavoured Coffee 250 g Ground Coffee and Bergstrands Moomin Snorkmaiden Dreamy Chocolate Flavoured Coffee 250 g Ground. Bergstrands Irish Cream Flavoured Coffee 250 g Ground Coffee now on sale for 90 kr (regular price 105 kr).