New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä El Salvador 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Indonesia Frinsa Manis 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Helsingin Kahvipaahtimo Ota/Jätä Ethiopia Chelbesa 200 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
860 kr / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Caffè Boasi Bio Organic Coffee 500 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
344 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g Coffee Beans
164 kr
205 kr
820 kr / kg
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa PerHon Espresso 200 g Coffee Beans
103 kr
129 kr
515 kr / kg
In stock