Mest populära: Kaffe till kaffemaskiner

Här ser du de populäraste produkterna i kategorin Kaffe till kaffemaskiner. Placeringen räknas på basen av försäljningen under de senaste månaderna, och uträkningen beaktar tillgängligheten.

Visa alla produkter

22

Miscela d'Oro Espresso Robusto 1 kg kaffebönor

24

Crema 100 % Robusta 1 kg kaffebönor
255 kr 319 kr 255 kr / kg

27

Passalacqua Harem 1 kg kaffebönor
431 kr 539 kr 431 kr / kg

28

Crema Espresso 100 % Arabica 1 kg kaffebönor
287 kr 359 kr 287 kr / kg

29

MokaSirs Pregiato 1 kg kaffebönor
287 kr 359 kr 287 kr / kg

31

Miscela d'Oro Gran Crema 500 g kaffebönor
156 kr 195 kr 312 kr / kg

32

Crema 100 % Robusta 500 g kaffebönor
148 kr 185 kr 296 kr / kg

33

Mokaflor Rossa 250 g kaffebönor
95 kr 380 kr / kg

34

illy Classico 250 g kaffebönor
103 kr 129 kr 412 kr / kg

36

Miscela d'Oro Cremoso kaffebönor 1 kg
215 kr 269 kr 215 kr / kg

37

illy Intenso 250 g kaffebönor
103 kr 129 kr 412 kr / kg

38

Passalacqua Miscela Napoli 1 kg kaffebönor
391 kr 489 kr 391 kr / kg

39

Mokaflor Oro 250 g kaffebönor
105 kr 420 kr / kg

40

Crema Espresso 500 g kaffebönor
195 kr 390 kr / kg