Mest populära: Espressokaffebönor

Här ser du de populäraste produkterna i kategorin Espressokaffebönor. Placeringen räknas på basen av försäljningen under de senaste månaderna, och uträkningen beaktar tillgängligheten.

Visa alla produkter

1

Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor
247 kr 309 kr 247 kr / kg

2

Pera Super Crema 1 kg kaffebönor
172 kr 215 kr 172 kr / kg

3

Passalacqua Mehari 1 kg kaffebönor
279 kr 349 kr 279 kr / kg

4

Caffè Paskà 500 g kaffebönor
151 kr 189 kr 302 kr / kg

5

Passalacqua Gold Vulcan 500 g kaffebönor
127 kr 159 kr 254 kr / kg

6

Lucaffé Classic 1 kg kaffebönor
311 kr 389 kr 311 kr / kg

7

Miscela d'Oro Gran Crema 1 kg kaffebönor
255 kr 319 kr 255 kr / kg

9

Lucaffé Espresso Bar 1 kg kaffebönor
255 kr 319 kr 255 kr / kg

10

Passalacqua Black Vulcan 500 g kaffebönor
111 kr 139 kr 222 kr / kg

12

Crema 100 % Robusta 250 g kaffebönor
84 kr 105 kr 336 kr / kg

13

Crema Espresso 250 g kaffebönor
84 kr 105 kr 336 kr / kg

14

Passalacqua Cremador 1 kg kaffebönor
303 kr 379 kr 303 kr / kg

15

Mokaflor Rossa 1 kg kaffebönor
279 kr 349 kr 279 kr / kg

16

Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebönor
172 kr 215 kr 172 kr / kg

18

Crema Espresso 100 % Arabica 250 g
84 kr 105 kr 336 kr / kg

19

Lucaffé Classic 250 g kaffebönor
95 kr 119 kr 380 kr / kg

20

Crema Espresso 1 kg kaffebönor
295 kr 369 kr 295 kr / kg