Kaffe till kaffemaskiner

Mokaflor Rossa 250 g kaffebönor

Mokaflor Rossa 250 g kaffebönor

95 kr 380 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Blu 250 g kaffebönor

Mokaflor Blu 250 g kaffebönor

85 kr 340 kr / kg
Obekräftad
Pera Buon Aroma 1 kg kaffebönor

Pera Buon Aroma 1 kg kaffebönor

269 kr 269 kr / kg
Obekräftad
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

299 kr 299 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Nero 1 kg kaffebönor

Mokaflor Nero 1 kg kaffebönor

369 kr 369 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Oro 1 kg kaffebönor

Mokaflor Oro 1 kg kaffebönor

419 kr 419 kr / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Cremoso kaffebönor 500 g

Miscela d'Oro Cremoso kaffebönor 500 g

139 kr 278 kr / kg
Obekräftad
Lucaffé Colombia 500 g kaffebönor

Lucaffé Colombia 500 g kaffebönor

249 kr 498 kr / kg
Obekräftad
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

409 kr 409 kr / kg
2-4 veckor
Mokaflor Nero 250 g kaffebönor

Mokaflor Nero 250 g kaffebönor

105 kr 420 kr / kg
Obekräftad
Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebönor

Slow Forest Dark Roast 1 kg kaffebönor

359 kr 359 kr / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebönor

145 kr 290 kr / kg
Obekräftad
Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebönor

Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebönor

105 kr 525 kr / kg
Obekräftad
Mokambo Oro 1 kg kaffebönor

Mokambo Oro 1 kg kaffebönor

369 kr 369 kr / kg
Obekräftad
Mokambo Rossa 1 kg kaffebönor

Mokambo Rossa 1 kg kaffebönor

309 kr 309 kr / kg
Obekräftad

Kaffe till kaffemaskiner

Här hittar du kaffebönor som passar bra till en helautomatisk kaffemaskin. Kaffemaskiner som gör kaffe med en knapptryckning, maler hela kaffebönor och extraherar kaffet på ett sätt som liknar espressometoden. Kaffebönor designade för espresso är perfekta för denna användning.

I Kaffe till kaffemaskiner-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Pera och Passalacqua. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Pera Super Crema 1 kg kaffebönor. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 247 kr (normalpris 309 kr).
Kaffe till kaffemaskiner