Espressokaffebönor

Filtrera produkter
Erbjudanden 163 Mest populära
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Espresso Buli 250 g

Helsingfors Kafferosteri Espresso Buli 250 g

119 kr 149 kr 476 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Exquisit 1 kg  kaffebönor

Lucaffé Exquisit 1 kg kaffebönor

319 kr 399 kr 319 kr / kg
I lager
Erbjudande Puro Fuerte 1 kg kaffebönor

Puro Fuerte 1 kg kaffebönor

303 kr 379 kr 303 kr / kg
I lager
Erbjudande Passalacqua Moana 1 kg kaffebönor

Passalacqua Moana 1 kg kaffebönor

399 kr 499 kr 399 kr / kg
I lager
Erbjudande Jacobs Barista Editions Crema Italiano 1 kg kaffebönor
Erbjudande Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebönor

Makea Coffee Kunnon Kahvi 220 g kaffebönor

111 kr 139 kr 505 kr / kg
I lager
Erbjudande Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kaffebönor

Espoon Kahvipaahtimo Espoon Espresso 200 g kaffebönor

127 kr 159 kr 635 kr / kg
I lager
Erbjudande Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebönor

Segafredo Espresso Casa 1 kg kaffebönor

191 kr 239 kr 191 kr / kg
I lager
Erbjudande Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebönor

Lavazza Expert Gusto Pieno 1 kg kaffebönor

215 kr 269 kr 215 kr / kg
I lager
Erbjudande Bialetti Esperto Grani Pregiato Espresso 500 g kaffebönor
Erbjudande Bialetti Esperto Grani Intenso Espresso 500 g kaffebönor
Erbjudande Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g kaffebönor

127 kr 159 kr 254 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g kaffebönor

140 kr 175 kr 280 kr / kg
I lager
Erbjudande Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kaffebönor

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg kaffebönor

215 kr 269 kr 215 kr / kg
I lager
Erbjudande Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kaffebönor

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg kaffebönor

207 kr 259 kr 207 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Nobile 500 g kaffebönor

MokaSirs Nobile 500 g kaffebönor

156 kr 195 kr 312 kr / kg
I lager
Erbjudande Saquella Espresso Dekaf koffeinfritt 250 g kaffebönor
Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebönor

Pera Dolce Aroma 1 kg kaffebönor

215 kr 215 kr / kg
Obekräftad
Crema Espresso 1 kg kaffebönor

Crema Espresso 1 kg kaffebönor

369 kr 369 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Blu 1 kg kaffebönor

Mokaflor Blu 1 kg kaffebönor

349 kr 349 kr / kg
Obekräftad
Crema Espresso 500 g kaffebönor

Crema Espresso 500 g kaffebönor

195 kr 390 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Oro 250 g kaffebönor

Mokaflor Oro 250 g kaffebönor

105 kr 420 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Rossa 250 g kaffebönor

Mokaflor Rossa 250 g kaffebönor

95 kr 380 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Blu 250 g kaffebönor

Mokaflor Blu 250 g kaffebönor

85 kr 340 kr / kg
Obekräftad
Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kaffebönor

Gringo Nordic Daily Espresso 500 g kaffebönor

215 kr 430 kr / kg
Obekräftad
Pera Buon Aroma 1 kg kaffebönor

Pera Buon Aroma 1 kg kaffebönor

269 kr 269 kr / kg
Obekräftad
Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

Pera Gran Pregio 100 % Arabica 1 kg kaffebönor

299 kr 299 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Nero 1 kg kaffebönor

Mokaflor Nero 1 kg kaffebönor

369 kr 369 kr / kg
Obekräftad
Mokaflor Oro 1 kg kaffebönor

Mokaflor Oro 1 kg kaffebönor

419 kr 419 kr / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Cremoso kaffebönor 500 g

Miscela d'Oro Cremoso kaffebönor 500 g

139 kr 278 kr / kg
Obekräftad
Lucaffé Colombia 500 g kaffebönor

Lucaffé Colombia 500 g kaffebönor

249 kr 498 kr / kg
Obekräftad
Arcaffé Mokacrema 1 kg

Arcaffé Mokacrema 1 kg

409 kr 409 kr / kg
2-4 veckor
Mokaflor Nero 250 g kaffebönor

Mokaflor Nero 250 g kaffebönor

105 kr 420 kr / kg
Obekräftad
Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebönor

Slow Forest Dark Espresso 1 kg kaffebönor

359 kr 359 kr / kg
Obekräftad
Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Dolce 500 g kaffebönor

145 kr 290 kr / kg
Obekräftad
Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebönor

Starbucks Espresso Roast 200 g kaffebönor

105 kr 525 kr / kg
Obekräftad
Mokambo Oro 1 kg kaffebönor

Mokambo Oro 1 kg kaffebönor

369 kr 369 kr / kg
Obekräftad
Mokambo Rossa 1 kg kaffebönor

Mokambo Rossa 1 kg kaffebönor

309 kr 309 kr / kg
Obekräftad

Espressokaffebönor

Här hittar du kaffebönor som smakar bäst som espresso. Kaffena är designade för att bryggas som espresso, dvs. med tryck med en espressomaskin eller helautomatisk kaffemaskin (tex. Juras maskin), eller i en mokabryggare.

I Espressokaffebönor-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Pera och Passalacqua. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Pera Super Crema 1 kg kaffebönor. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 247 kr (normalpris 309 kr).