Espressokaffebönor

Filtrera produkter
Erbjudanden 163 Mest populära
Erbjudande Arcaffe Kuz kofeiiniton kahvi 1 kg kaffebönor

Arcaffe Kuz kofeiiniton kahvi 1 kg kaffebönor

319 kr 399 kr 319 kr / kg
I lager
Erbjudande Mokaflor FARM 90 % Arabica & 10 % Robusta 250 g kaffebönor
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Dolce 1 kg kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Dolce 1 kg kaffebönor

228 kr 285 kr 228 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 500 g kaffebönor
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Natura 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Natura 500 g kaffebönor

172 kr 215 kr 344 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 500 g kaffebönor

156 kr 195 kr 312 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Americano Classico 500 g kaffebönor

Miscela d'Oro Americano Classico 500 g kaffebönor

127 kr 159 kr 254 kr / kg
I lager
Erbjudande Mokaflor Chiaroscuro Decaffeinato CO2 koffeinfria kaffebönor 1 kg
Erbjudande Lykke Espresso OK CIAO 500 g kaffebönor

Lykke Espresso OK CIAO 500 g kaffebönor

156 kr 195 kr 312 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg kaffebönor

Lucaffé Piccolo & Dolce 1 kg kaffebönor

303 kr 379 kr 303 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg kaffebönor

Miscela d'Oro Americano Premium 1 kg kaffebönor

279 kr 349 kr 279 kr / kg
I lager
Erbjudande Melitta BellaCrema Speciale 1 kg kaffebönor

Melitta BellaCrema Speciale 1 kg kaffebönor

215 kr 269 kr 215 kr / kg
I lager
Erbjudande Melitta BellaCrema La Crema 1 kg kaffebönor

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg kaffebönor

207 kr 259 kr 207 kr / kg
I lager
Erbjudande Melitta Barista Espresso 1 kg kaffebönor

Melitta Barista Espresso 1 kg kaffebönor

207 kr 259 kr 207 kr / kg
I lager
Erbjudande Melitta Barista Crema 1 kg kaffebönor

Melitta Barista Crema 1 kg kaffebönor

161 kr 269 kr 161 kr / kg
I lager
Erbjudande Jacobs Barista Crema 1 kg kaffebönor

Jacobs Barista Crema 1 kg kaffebönor

215 kr 269 kr 215 kr / kg
I lager
Erbjudande Jacobs Crema Gold 1 kg kaffebönor

Jacobs Crema Gold 1 kg kaffebönor

199 kr 249 kr 199 kr / kg
I lager
Erbjudande Mövenpick Schümli kaffebönor 1 kg

Mövenpick Schümli kaffebönor 1 kg

239 kr 299 kr 239 kr / kg
I lager
Erbjudande Mövenpick Gusto Italiano kaffebönor 1 kg

Mövenpick Gusto Italiano kaffebönor 1 kg

239 kr 299 kr 239 kr / kg
I lager
Erbjudande Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g kaffebönor

Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g kaffebönor

95 kr 119 kr 475 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Deciso 500 g kaffebönor

MokaSirs Deciso 500 g kaffebönor

148 kr 185 kr 296 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Deciso 1 kg kaffebönor

MokaSirs Deciso 1 kg kaffebönor

255 kr 319 kr 255 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Nobile 1 kg kaffebönor

MokaSirs Nobile 1 kg kaffebönor

279 kr 349 kr 279 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Intenso 500 g kaffebönor

MokaSirs Intenso 500 g kaffebönor

148 kr 185 kr 296 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Decaffeinato 500 g koffeinfria kaffebönor

Lucaffé Decaffeinato 500 g koffeinfria kaffebönor

215 kr 269 kr 430 kr / kg
I lager
Erbjudande Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g kaffebönor

Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g kaffebönor

191 kr 239 kr 382 kr / kg
I lager
Erbjudande Pellini Espresso Bar No 82 Vivace 1 kg kaffebönor
Erbjudande Pellini Espresso Bar No 9 Cremoso 1 kg kaffebönor
Erbjudande Mövenpick Espresso 1 kg kaffebönor

Mövenpick Espresso 1 kg kaffebönor

239 kr 299 kr 239 kr / kg
I lager
Erbjudande Mövenpick Caffè Crema kaffebönor 1 kg

Mövenpick Caffè Crema kaffebönor 1 kg

239 kr 299 kr 239 kr / kg
I lager
Erbjudande Lucaffé Pulcinella 700 g kaffebönor

Lucaffé Pulcinella 700 g kaffebönor

215 kr 269 kr 307 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Decaf koffeinfritt 500 g kaffebönor

MokaSirs Decaf koffeinfritt 500 g kaffebönor

164 kr 205 kr 328 kr / kg
I lager
Erbjudande Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

Crema Espresso 100 % Arabica 500 g

164 kr 205 kr 328 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffé Gorgona 250 g

Arcaffé Gorgona 250 g

84 kr 105 kr 336 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffé Gorgona 1 kg kaffebönor

Arcaffé Gorgona 1 kg kaffebönor

279 kr 349 kr 279 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffé Mokacrema 250 g

Arcaffé Mokacrema 250 g

95 kr 119 kr 380 kr / kg
I lager
Erbjudande Arcaffé Roma 250 g

Arcaffé Roma 250 g

103 kr 129 kr 412 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Gran Gourmet 100 % Arabica 1 kg kaffebönor
Erbjudande MokaSirs Pregiato 500 g kaffebönor

MokaSirs Pregiato 500 g kaffebönor

148 kr 185 kr 296 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

MokaSirs Colombia Sierra Madre 500 g

164 kr 205 kr 328 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

MokaSirs Ethiopia Sidamo 500 g

172 kr 215 kr 344 kr / kg
I lager
Erbjudande MokaSirs Oro 500 g kaffebönor

MokaSirs Oro 500 g kaffebönor

148 kr 185 kr 296 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso 250 g kaffebönor i burk

Miscela d'Oro Espresso 250 g kaffebönor i burk

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg kaffebönor

Miscela d'Oro Gusto Classico 1 kg kaffebönor

247 kr 309 kr 247 kr / kg
I lager
Erbjudande Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg kaffebönor

Miscela d'Oro Espresso Grand Aroma 1 kg kaffebönor

303 kr 379 kr 303 kr / kg
I lager
Erbjudande Pera CremaBar 1 kg kaffebönor

Pera CremaBar 1 kg kaffebönor

199 kr 249 kr 199 kr / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Espresso Buli 1 kg

Helsingfors Kafferosteri Espresso Buli 1 kg

391 kr 489 kr 391 kr / kg
I lager
Erbjudande Helsingfors Kafferosteri Espresso Fifty Sixty 1 kg

Helsingfors Kafferosteri Espresso Fifty Sixty 1 kg

391 kr 489 kr 391 kr / kg
I lager

Espressokaffebönor

Här hittar du kaffebönor som smakar bäst som espresso. Kaffena är designade för att bryggas som espresso, dvs. med tryck med en espressomaskin eller helautomatisk kaffemaskin (tex. Juras maskin), eller i en mokabryggare.

I Espressokaffebönor-kategorin hittar du varor från populära varumärken såsom Lucaffé, Pera och Passalacqua. De mest populära produkterna just nu är Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor och Pera Super Crema 1 kg kaffebönor. Nu på kampanj Lucaffé Mamma Lucia 1 kg kaffebönor, till priset 247 kr (normalpris 309 kr).