Burg Kaffe

Burg

Sedan 1923 har kaféet och familjerosteriet Burg funnits i den vackra staden Eppendorf, Hamburg.

1960 tog Erich Burgs son Jens över sin fars verksamhet. Idag rostas Burg-kaffena i Eppendorf-butiken med den traditionella kafferosten från 1950-talet.

Läs mer
Burg

Kategorier

Erbjudande Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

Burg 2026 kaffe-julkalender 24 x 15 g

343 kr 429 kr 953 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, hasselnöt 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, hasselnöt 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg Colombia Excelso koffeinfritt kaffe 250 g kaffebönor
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, vanilj 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, vanilj 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, gräddkola 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, gräddkola 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, Amaretto 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, Amaretto 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, Irish Cream 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, Irish Cream 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, choklad 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, choklad 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, apelsin 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, apelsin 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, jorgubbsgrädde 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, jorgubbsgrädde 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, kokos 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, kokos 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, mintchoklad 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, mintchoklad 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebönor

Burg Uganda Robusta Ngoma 250 g kaffebönor

84 kr 105 kr 336 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, tiramisu 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, tiramisu 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, Jamaica Rum 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, Jamaica Rum 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, kanel 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, kanel 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, Angel Kisses 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, Angel Kisses 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g kaffebönor

Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g kaffebönor

92 kr 115 kr 368 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, choklad chili 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, choklad chili 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, fransk nougat 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, fransk nougat 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, rostad mandel 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, rostad mandel 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, macadamianöt 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, macadamianöt 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, gräddchoklad 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, gräddchoklad 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager
Erbjudande Burg Bittersweet smaksatt kaffe, mörk choklad 250 g malet
Erbjudande Burg smaksatt kaffe, ägglikör 250 g malet

Burg smaksatt kaffe, ägglikör 250 g malet

76 kr 95 kr 304 kr / kg
I lager