Paketerbjudanden

Paketerbjudande Pumpkin Spice-delikatesspaket

Pumpkin Spice-delikatesspaket

465 kr 545 kr
I lager
Paketerbjudande Pumpkin Spice produktset

Pumpkin Spice produktset

324 kr 375 kr
I lager
Paketerbjudande Crema Outdoor Coffee Set 1

Crema Outdoor Coffee Set 1

947 kr 1 091 kr
I lager
Paketerbjudande Crema Outdoor Coffee Set 2

Crema Outdoor Coffee Set 2

1 302 kr 1 520 kr
I lager
Paketerbjudande Crema Outdoor Coffee Set 3

Crema Outdoor Coffee Set 3

3 991 kr 4 579 kr
I lager
Paketerbjudande AeroPress Original kaffebryggare + AeroPress kaffekvarn
Paketerbjudande Monin Gingerbread + Monin Cinnamon smaksirap 250 ml

Monin Gingerbread + Monin Cinnamon smaksirap 250 ml

171 kr 190 kr 342 kr / l
I lager
Paketerbjudande Monin Gingerbread + Monin Cinnamon smaksiraper 700 ml
Paketerbjudande Monin Pumpkin Spice smaksirap 2 x 700 ml + pump

Monin Pumpkin Spice smaksirap 2 x 700 ml + pump

363 kr 415 kr 259 kr / l
I lager
Paketerbjudande Crema Green Tea mixpaket

Crema Green Tea mixpaket

214 kr 255 kr
I lager
Paketerbjudande Crema Tea 3 Rooibos-sortiment

Crema Tea 3 Rooibos-sortiment

194 kr 235 kr
I lager
Paketerbjudande Crema Black Tea Best Sellers -tesortiment
Paketerbjudande Crema Tea Herbal Morning To Night -tesortiment
Paketerbjudande Crema Tea Morning To Night -tesortiment
Paketerbjudande Barú Latte Lovers chai-dryckespulver 3 x 250 g

Barú Latte Lovers chai-dryckespulver 3 x 250 g

257 kr 285 kr 343 kr / kg
I lager
Paketerbjudande Barú Choc Lovers chokladdryckspulver 3 x 250 g

Barú Choc Lovers chokladdryckspulver 3 x 250 g

256 kr 285 kr 341 kr / kg
I lager
Paketerbjudande Barú Marshmallow skumgodis mixpaket 4 x 120 g

Barú Marshmallow skumgodis mixpaket 4 x 120 g

320 kr 380 kr 667 kr / kg
I lager
Paketerbjudande Monin Caramel + Pumpkin Spice + Gingerbread mixpaket 3 x 700 ml
Paketerbjudande AeroPress kaffebryggare + permanent stålfilter
Paketerbjudande AeroPress Go kaffebryggare + permanent stålfilter