Top sellers: Tea and Infusions

Here you can see a ranking of products in Tea and Infusions. The ranking is based on sales during the past few months, taking availability into account.

View all products

2

Crema Black Tea Pumpkin Chai 100 g
95 kr 950 kr / kg

4

Barú Matcha Latte Powder 250 g
99 kr 396 kr / kg

13

Crema Green Tea Berry Bomb 85 g
85 kr 1 000 kr / kg

14

Teapigs Mao Feng Green Tea 50 Bags

15

Crema Green Tea Lemon Orange 75 g
85 kr 1 133 kr / kg

16

Teapigs Jasmine Pearls 15 Tea Bags

17

Teapigs Chai 50 Tea Bags
249 kr 5 kr / pc

20

Crema Black Tea Earl Grey 90 g
85 kr 944 kr / kg