Sweets

Halva Sweet Licorice Bits, Box 2,2 kg

Halva Sweet Licorice Bits, Box 2,2 kg

249 kr 113 kr / kg
In stock
Namitupa Cola Salmiac 100 g

Namitupa Cola Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Namitupa Salty Bombs Toffee Salmiac 100 g

Namitupa Salty Bombs Toffee Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Namitupa Tar Salmiac 100 g

Namitupa Tar Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Namitupa Original Salmiac 100 g

Namitupa Original Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Toffee Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Toffee Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Licorice Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Licorice Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Matcha Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Matcha Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Halva Salty Diamond Jellies, Box 2 kg

Halva Salty Diamond Jellies, Box 2 kg

319 kr 160 kr / kg
In stock
Namitupa Blackberry Salmiac 100 g

Namitupa Blackberry Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Namitupa Ärjy Salmiac Tablet 130 g

Namitupa Ärjy Salmiac Tablet 130 g

79 kr 608 kr / kg
In stock
Sisu Horna Salmiak Sweets 40 g Bag

Sisu Horna Salmiak Sweets 40 g Bag

19 kr 475 kr / kg
In stock
Halva Hot Salmiak Jellies 160 g Bag

Halva Hot Salmiak Jellies 160 g Bag

39 kr 244 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Coconut Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Coconut Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Cocoa Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Cocoa Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Fazer Tyrkisk Peber Original 150 g

Fazer Tyrkisk Peber Original 150 g

39 kr 260 kr / kg
In stock
Halva Old Cars Mini Fruit, Box 2 kg

Halva Old Cars Mini Fruit, Box 2 kg

299 kr 150 kr / kg
In stock
Namitupa Blood Orange Salmiac 100 g

Namitupa Blood Orange Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Namitupa Häjy Salmiac Candy 120 g

Namitupa Häjy Salmiac Candy 120 g

49 kr 408 kr / kg
In stock
Namitupa Menthol Salmiac 100 g

Namitupa Menthol Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Halva Sugarfree Salmiak Squares 90 g Bag

Halva Sugarfree Salmiak Squares 90 g Bag

39 kr 433 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Rose Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Rose Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Super Fudgio Vegan Banana Fudges 150 g

Super Fudgio Vegan Banana Fudges 150 g

49 kr 327 kr / kg
In stock
Runeberg's Liquorice Twirls 400 g

Runeberg's Liquorice Twirls 400 g

49 kr 123 kr / kg
In stock
Halva Old Time Licorice, Box 2 kg

Halva Old Time Licorice, Box 2 kg

269 kr 163 kr / kg
In stock
Namitupa Salty Shot Kossu Salmiac 100 g

Namitupa Salty Shot Kossu Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Namitupa Cayenne Salmiac 100 g

Namitupa Cayenne Salmiac 100 g

65 kr 650 kr / kg
In stock
Cloetta Salmiak Paws 2 kg Box

Cloetta Salmiak Paws 2 kg Box

269 kr 135 kr / kg
In stock
Halva Pommix Hard Licorice Candy 2 kg

Halva Pommix Hard Licorice Candy 2 kg

259 kr 130 kr / kg
In stock
Halva Fruit Jellies, Box 2 kg

Halva Fruit Jellies, Box 2 kg

319 kr 160 kr / kg
In stock

Sweets

Under the Sweets category you'll find items from popular brands like Halva, Haupt Lakrits and Barú. The most popular products right now are Halva Salty Diamond Jellies, Box 240 g and Haupt Lakrits - Svenskjävlar! Extra Salty Liquorice 250 g.