Coffee

Filter products
Special offers 627 Top sellers
Special offer ROST Saari Dark Roasted Coffee 225 g Coffee Beans

ROST Saari Dark Roasted Coffee 225 g Coffee Beans

103 kr 129 kr 458 kr / kg
In stock
Special offer Bialetti Deca Nespresso-Compatible Decaf Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Löfbergs Kharisma 1 kg Coffee Beans

Löfbergs Kharisma 1 kg Coffee Beans

303 kr 379 kr 303 kr / kg
In stock
Special offer Löfbergs Medium Roast 1 kg Coffee Beans

Löfbergs Medium Roast 1 kg Coffee Beans

303 kr 379 kr 303 kr / kg
In stock
Special offer Löfbergs Kharisma 500 Ground Coffee

Löfbergs Kharisma 500 Ground Coffee

127 kr 159 kr 254 kr / kg
In stock
Special offer Starbucks Creamy Vanilla Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Starbucks House Blend Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Starbucks Espresso Roast Nespresso-Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Beanies Strawberries & Cream Flavoured Instant Coffee 50 g
Special offer Aromix Cream Caramel Flavoured Coffee 150 g Ground

Aromix Cream Caramel Flavoured Coffee 150 g Ground

60 kr 75 kr 400 kr / kg
In stock
Special offer Carraro 1927 Dewaxed Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Carraro 1927 Rwanda Dolce Gusto® Compatible Coffee Capsules, 16 pcs
Special offer Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g Coffee Beans

Miscela d'Oro Gusto Classico 500 g Coffee Beans

127 kr 159 kr 254 kr / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Americano Premium 500 g Coffee Beans

Miscela d'Oro Americano Premium 500 g Coffee Beans

140 kr 175 kr 280 kr / kg
In stock
Special offer Pera CremaBar ESE Espresso Pods 18 pcs

Pera CremaBar ESE Espresso Pods 18 pcs

76 kr 95 kr 4 kr / pc
In stock
Special offer Saquella Guatemala SHB Las Delicias Espresso Pods 15 pcs
Special offer Saquella Espresso Decaf Espresso Pods 15 pcs

Saquella Espresso Decaf Espresso Pods 15 pcs

60 kr 75 kr 4 kr / pc
In stock
Special offer Saquella Espresso Classico Coffee Pods 15 pcs

Saquella Espresso Classico Coffee Pods 15 pcs

60 kr 75 kr 4 kr / pc
In stock
Special offer Saquella NEW Intenso Nespresso-Compatible Coffee Capsules 30 pcs
Special offer Lykke Espresso Ok Ciao Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Lykke Darkness Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Lykke OJ! Brazil Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Lykke Happiness Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Lykke Espresso BAM BAM Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Melitta BellaCrema Intenso 1 kg Coffee Beans

Melitta BellaCrema Intenso 1 kg Coffee Beans

215 kr 269 kr 215 kr / kg
In stock
Special offer Melitta BellaCrema Espresso 1 kg Coffee Beans

Melitta BellaCrema Espresso 1 kg Coffee Beans

207 kr 259 kr 207 kr / kg
In stock
Special offer Beanies Hot Cross Bun Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Hot Cross Bun Flavoured Instant Coffee 50 g

60 kr 75 kr 1 200 kr / kg
In stock
Special offer MokaSirs Nobile 500 g Coffee Beans

MokaSirs Nobile 500 g Coffee Beans

156 kr 195 kr 312 kr / kg
In stock
Special offer Saquella Espresso Dekaf Caffeine Free 250 g Coffee Beans
Special offer Saquella Espresso Oro 250 g Ground Coffee

Saquella Espresso Oro 250 g Ground Coffee

84 kr 105 kr 336 kr / kg
In stock
Special offer Saquella Espresso Classico Espresso Pods 150 pcs

Saquella Espresso Classico Espresso Pods 150 pcs

431 kr 539 kr 3 kr / pc
In stock
Special offer Saquella Espresso 100 % Arabica Espresso Pods 150 pcs
Special offer Saquella Bar Italia Espresso Classical Instant Coffee 100 g
Special offer Gefu Conscio Coffee Capsule Set, Nespresso Compatible
Special offer Burg Flavoured Coffee, Egg Liqueur 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Egg Liqueur 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

Helsingin Kahvipaahtimo Blend No 4 1 kg

391 kr 489 kr 391 kr / kg
In stock

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 247 kr (regular price 309 kr).