Coffee

Filter products
Special offers 627 Top sellers
Special offer Melitta BellaCrema La Crema 1 kg Coffee Beans

Melitta BellaCrema La Crema 1 kg Coffee Beans

207 kr 259 kr 207 kr / kg
In stock
Special offer Melitta Barista Espresso 1 kg Coffee Beans

Melitta Barista Espresso 1 kg Coffee Beans

207 kr 259 kr 207 kr / kg
In stock
Special offer Melitta Barista Crema 1 kg Coffee Beans

Melitta Barista Crema 1 kg Coffee Beans

161 kr 269 kr 161 kr / kg
In stock
Special offer Dallmayr Classic 500 g Coffee Beans

Dallmayr Classic 500 g Coffee Beans

111 kr 139 kr 222 kr / kg
In stock
Special offer Jacobs Barista Crema 1 kg Roasted Coffee Beans

Jacobs Barista Crema 1 kg Roasted Coffee Beans

215 kr 269 kr 215 kr / kg
In stock
Special offer Jacobs Crema Gold 1 kg Coffee Beans

Jacobs Crema Gold 1 kg Coffee Beans

199 kr 249 kr 199 kr / kg
In stock
Special offer Movenpick Schumli Coffee Beans 1 kg

Movenpick Schumli Coffee Beans 1 kg

239 kr 299 kr 239 kr / kg
In stock
Special offer Movenpick Gusto Italiano Coffee Beans 1 kg

Movenpick Gusto Italiano Coffee Beans 1 kg

239 kr 299 kr 239 kr / kg
In stock
Special offer Jacobs Kronung Entkoffeiniert 500 g Roasted Ground Decaf Coffee
Special offer Movenpick Der Himmlische 1 kg Coffee Beans

Movenpick Der Himmlische 1 kg Coffee Beans

239 kr 299 kr 239 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Reykjavík 450 g Coffee Beans

Paulig Café Reykjavík 450 g Coffee Beans

127 kr 159 kr 282 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Reykjavík 475 g Ground Coffee

Paulig Café Reykjavík 475 g Ground Coffee

127 kr 159 kr 267 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café New York 450 g Coffee Beans

Paulig Café New York 450 g Coffee Beans

127 kr 159 kr 282 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café New York 500 g Ground Coffee

Paulig Café New York 500 g Ground Coffee

119 kr 149 kr 238 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Parisien 400 g Coffee Beans

Paulig Café Parisien 400 g Coffee Beans

127 kr 159 kr 318 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Parisien 400 g Ground Coffee

Paulig Café Parisien 400 g Ground Coffee

127 kr 159 kr 318 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Barcelona 450 g Coffee Beans

Paulig Café Barcelona 450 g Coffee Beans

140 kr 175 kr 311 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Barcelona 425 g Ground Coffee

Paulig Café Barcelona 425 g Ground Coffee

127 kr 159 kr 299 kr / kg
In stock
Special offer Paulig Café Sydney 500 g Ground Coffee

Paulig Café Sydney 500 g Ground Coffee

127 kr 159 kr 254 kr / kg
In stock
Special offer Dallmayr Ethiopia 500 g Ground Coffee

Dallmayr Ethiopia 500 g Ground Coffee

127 kr 159 kr 254 kr / kg
In stock
Special offer Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g Coffee Beans

Starbucks Espresso Blonde Roast 200 g Coffee Beans

95 kr 119 kr 475 kr / kg
In stock
Special offer Gevalia Mellanrost Brygg Brew Coffee 450 g Ground

Gevalia Mellanrost Brygg Brew Coffee 450 g Ground

119 kr 149 kr 264 kr / kg
In stock
Special offer Beanies Barista Mocha Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Barista Mocha Flavoured Instant Coffee 50 g

60 kr 75 kr 1 200 kr / kg
In stock
Special offer Beanies Barista Cappuccino Flavoured Instant Coffee 50 g
Special offer Beanies White Chocolate Raspberry Flavoured Instant Coffee 50 g
Special offer Beanies Cookies and Cream Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Cookies and Cream Flavoured Instant Coffee 50 g

60 kr 75 kr 1 200 kr / kg
In stock
Special offer Beanies Cherry Chocolate Flavoured Instant Coffee 50 g

Beanies Cherry Chocolate Flavoured Instant Coffee 50 g

60 kr 75 kr 1 200 kr / kg
In stock
Special offer MokaSirs Deciso 500 g Coffee Beans

MokaSirs Deciso 500 g Coffee Beans

148 kr 185 kr 296 kr / kg
In stock
Special offer MokaSirs Deciso 1 kg Coffee Beans

MokaSirs Deciso 1 kg Coffee Beans

255 kr 319 kr 255 kr / kg
In stock
Special offer MokaSirs Nobile 1 kg Coffee Beans

MokaSirs Nobile 1 kg Coffee Beans

279 kr 349 kr 279 kr / kg
In stock
Special offer MokaSirs Intenso 500 g Coffee Beans

MokaSirs Intenso 500 g Coffee Beans

148 kr 185 kr 296 kr / kg
In stock
Special offer Lucaffé Decaffeinato 500 g Coffee Beans

Lucaffé Decaffeinato 500 g Coffee Beans

215 kr 269 kr 430 kr / kg
In stock
Special offer Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g Coffee Beans

Burg Papua New-Guinea Sigri 250 g Coffee Beans

92 kr 115 kr 368 kr / kg
In stock
Special offer Passalacqua Habanera ESE Espresso Pods 50 pcs

Passalacqua Habanera ESE Espresso Pods 50 pcs

228 kr 285 kr 5 kr / pc
In stock
Special offer Passalacqua DeUp Decaf ESE Espresso Pods 50 pcs

Passalacqua DeUp Decaf ESE Espresso Pods 50 pcs

228 kr 285 kr 5 kr / pc
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Chocolate Cream 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Chocolate Cream 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Macadamia Nut 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Macadamia Nut 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Jamaica Rum 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Jamaica Rum 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, French Nougat 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, French Nougat 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Angel Kisses 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Angel Kisses 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Miscela d'Oro Blue Decaf Nespresso Compatible Coffee Capsules 10 pcs
Special offer Bergstrands Perombia EKO Organic 1 kg Coffee Beans

Bergstrands Perombia EKO Organic 1 kg Coffee Beans

303 kr 379 kr 303 kr / kg
In stock
Special offer Burg Flavoured Coffee, Roasted Almond 250 g Ground

Burg Flavoured Coffee, Roasted Almond 250 g Ground

76 kr 95 kr 304 kr / kg
In stock
Special offer Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g Coffee Beans

Gringo Nordic Prime Espresso EKO 500 g Coffee Beans

191 kr 239 kr 382 kr / kg
In stock
Special offer Grower's Cup Honduras FTO Coffeebrewer

Grower's Cup Honduras FTO Coffeebrewer

23 kr 29 kr 23 kr / pc
In stock
Special offer Grower's Cup Brazil Coffeebrewer

Grower's Cup Brazil Coffeebrewer

23 kr 29 kr 23 kr / pc
In stock

Coffee

We have a wide selection of coffees for every taste, both espresso and filter coffee. You can find excellent Italian espresso as well as fresh roasted coffee from small Nordic coffee roasteries. Explore our selecton and find coffees to your taste - for example organic coffees, coffees with a balanced taste profile or Italian espresso beans with a high or low amount of Arabica.

Under the Coffee category you'll find items from popular brands like Lucaffé, Pera and Passalacqua. The most popular products right now are Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans and Pera Super Crema 1 kg Coffee Beans. Lucaffé Mamma Lucia 1 kg Coffee Beans now on sale for 247 kr (regular price 309 kr).