New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
Special offer
E.S.E. Espresso Pods
Caffè Boasi Poker Decaffeinato E.S.E. Espresso Pods 50 pcs
127 kr
159 kr
3 kr / pc
In stock
Special offer
Espresso Coffee Beans
Caffè Boasi Bio Organic Coffee 500 g Coffee Beans
172 kr
215 kr
344 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Caffè Delicato Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g Tin
52 kr
65 kr
208 kr / kg
In stock