New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi Gran Crema Aroma Intenso Ground Coffee 250 g
60 kr
75 kr
240 kr / kg
In stock
Special offer
Ground Coffee for Moka Pots
Caffè Boasi 100% Arabica Ground Coffee 250 g Tin
52 kr
65 kr
208 kr / kg
In stock
Special offer
Flavoured Coffee
Coffeeway Vanilla Hazelnut Flavoured Ground Coffee 200 g
60 kr
75 kr
300 kr / kg
In stock
Special offer
Flavoured Coffee
Coffeeway Salted Caramel Flavoured Ground Coffee 200 g
60 kr
75 kr
300 kr / kg
In stock
Special offer
Flavoured Coffee
Coffeeway Vanilla Decaffeinated Ground Flavoured Coffee 200 g
60 kr
75 kr
300 kr / kg
In stock