New arrivals
Here you can find products that have been recently added to our selection. Do not forget to subscribe to our newsletter where we inform about our special offers and new products. We send the newsletter a few times a month, and you can always unsubscribe.
Special offer
Filter Coffee Beans
Gringo Nordic Guatemala Las Gardenias Pacamara 250 g Coffee Beans
191 kr
239 kr
764 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Autumn Apple, Costa Rica 250 g Coffee Beans
199 kr
249 kr
796 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Plum Pearls, Costa Rica 250 g Coffee Beans
191 kr
239 kr
764 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Jasmine Candymix, Colombia 250 g Coffee Beans
207 kr
259 kr
828 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Siemasu Coffee Jamming Queen, Ethiopia Yirgacheffe 250 g Coffee Beans
183 kr
229 kr
732 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa Rwanda Red Bourbon 2 200 g Coffee Beans
164 kr
205 kr
820 kr / kg
In stock
Special offer
Filter Coffee Beans
Pikkupaahtimo Pipa Kenya SL28, Ruiru, Batian 200 g Coffee Beans
140 kr
175 kr
700 kr / kg
In stock